Co jeszcze zaoferuje nam Józek z bagien?

Pomimo tego, iż eksperci sądzą, że będziemy mieli do czynienia z chwilowym entuzjazmem, to Józek pozostanie w naszych głowach na zawsze tak samo, jak nieśmiertelne utwory Vondrackovej czy Gotta.

Jaka będzie przyszłość Józka? O tym w dużej mierze zadecyduje sam autor. Jeżeli zdecyduje się pójść za wątkiem i pogłębiać fascynację piosenką, to może ona okazać się naprawdę mocnym „graczem” na scenie muzycznej. Jeżeli postanowi, że Józek poradzi sobie sam, to tym samym może skazać go na porażkę i spowodować, że piosenka spadnie do przepaści pełnej jednotygodniowych utworów.

Wszyscy jednak wierzymy, że Józek wraz z Ivanem Mladkiem zagości w naszych domach nie tylko za pośrednictwem Internetu ale również dzięki płytom CD a może nawet DVD. Czas pokaże, czy „stara szkoła muzyczna” potrafi przebić się w gąszczach pełnych nowoczesnych dźwięków.

Jedno jest pewne - niezależnie od tego czy popularność Józka z bagien zawdzięczamy śpiewu Ivana Mladka, tanecznym kreacjom Ivo Pesaka, czy samemu bohaterowi utworu to Józek jest na najlepszej drodze, by wyjść z bagien i podróżować po naszym pięknym kraju.

Comments are Closed

© 2023: Sukces starej piosenki z Czech w Polsce | Easy Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress